Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞETLER, ÜST MANŞET 1 Ekim 2017

Çaydanlığın içinde servet unuttu!

Arnavutköy’de, bir züccaciye dükkanından satın aldığı çaydanlığı aynı dükkandan değiştirerek Fransa’ya giden bir vatandaş, iade ettiği çaydanlığın içinde 2 kilo altın ve 20 bin dolar unuttuğunu fark edince...
Çaydanlığın içinde servet unuttu!
Ali Baba Halı Yıkama

Fransa’da yaşayan bir kadın, yaklaşık 1 ay önce, Arnavutköy’de yaşayan annesini ziyarete geldi. Semtte alışverişe çıkan kadın, züccaciyeciden çaydanlık satın alarak annesinin evine geri döndü. İsmi açıklanmayan kadın, yaklaşık 2 kilo altınla birlikte 20 bin dolarını çaydanlığın içine koydu. Bir süre sonra Fransa’ya geri dönmesi gereken kadın, yola çıkmadan kısa bir süre önce, dükkana giderek, bu çaydanlığı bir başka çaydanlıkla değiştirdi.

 ALTIN DOLU ÇAYDANLIĞI VERDİĞİNİ SONRADAN FARK ETTİ

Yeni aldığı çaydanlıkla Fransa’ya geri dönen kadın, döndükten bir süre sonra altınlarını ve parasını dükkana geri verdiği çaydanlığın içinde unuttuğunu fark etti. Hemen Arnavutköy’de yaşayan annesini arayan kadın, iade ettiği çaydanlığın içinde parasını unuttuğunu söyledi.

 BAŞKASINA SATILMAMASI ŞANS OLDU

Bunun üzerine mağazaya giden anne, mağaza çalışanları ile birlikte değiştirilen çaydanlığın içine baktı. Çaydanlığın içine bakan çalışanlar, paraları ve altınları bularak kadının annesine teslim etti. Parayı alan kadın daha sonra dükkandan ayrıldı.

Tasarım | Enba