Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Şubat 2019

Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Muhammet Ayşan’a destek çığ gibi büyüyor

Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Muhammet Ayşan’a destek çığ gibi büyüyor
Ali Baba Halı Yıkama

Cebeci Mahallesi’nin sevilen simalarından Muhammet Ayşan’a muhtarlık yolunda destek çığ gibi büyüyor.

Muhtar adaylığını açıkladıktan sonra seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Muhammet Ayşan, Cebeci Mahallesi’nde ‘çalmadık kapı, sıkılmadık el’ bırakmamaya kararlı. Ziyaretlerinde seçildiği takdirde yapmak istediklerini anlatan Ayşan’a mahalle sakinleri de tam destek veriyor.

Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Muhammet Ayşan, seçim çalışmalarına devam ederken mahalle sakinlerinin büyük desteğini arkasına almış durumda. Gittiği her Mahalle sakininden çok iyi geri dönüşümler alan Ayşan,” Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz ve daha iyi yaşanabilir bir Cebeci Mahallesi için çok çalışacağız” dedi.

Mahalle sakinleri ile yüz yüze görüşen ve seçildiği takdirde eksiklerin giderilmesi için gece gündüz demeden çalışacağını ifade eden Cebeci Mahallesi muhtar adayı Muhammet Ayşan, “Gittiğimiz, görüştüğümüz tüm mahalle sakinlerinden çok büyük ilgi görüyoruz. Mahallemize yönelik anlattığımız eksiklikler herkes tarafından mutlaka yapılması gereken hizmetler olarak değerlendiriliyor. Ben ve ekip arkadaşlarımın eksikliklerin giderilmesi ve mahallemize daha fazla hizmetlerin getirilmesini sağlayacak, bilgi, birikim ve deneyime sahip olduğumuz vatandaşlarımız tarafından dile getiriliyor. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşümler ve gördüğümüz destek çok iyi. Biz de bize güvenerek desteklerini esirgemeyen seçmenlerimizin bu güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışacağız” diye konuştu.

Tasarım | Enba