Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Haziran 2020

Cebeci Mahallesi’nde ‘yedek lastik’ hırsızlığı kamerada

Sultangazi’de park halindeki araçtan stepne (yedek) lastik çalındı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Sultangazi Cebeci Mahallesi’nde Ayhan Saka’ya ait park halindeki ticari minibüsün yedek lastiği çalındı. O anlar sokakta bulunan bir apartmanın güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Pazar günü sabah saat 07.00 sıralarında 2561 sokak’ta meydana geldi. Park hakindeki ticari minibüsün yanına gelen araçtan iki kişi indi. Şahıslar bir süre etrafı gözledi. Şahıslardan biri daha sonra aracın alt kısmında bulunan yedek lastiği eğilerek incelemeye başladı. Elindeki pense ile lastiği bulunduğu yerden çıkarmaya çalışan şahıs, gelen sesler üzerine yanındaki arkadaşıyla beraber sokak ortasında sohbet etmeye başladı. Bir süre çevreyi gözleyen şahıslar, yeniden lastği bulunduğu yerden çıkarmak için harekete geçti. Elinde pense bulunan şahıs aracın arka altı kısmında bulunan yedek lastiği bulunduğu yerden çıkararak, geldikleri araca koydu. İki şüpheli daha sonra araca binerek olay yerinden uzaklaştı.

Yorumlar

Tasarım | Enba