Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 17 Kasım 2019

Cebeci Muhtarlığı Artık Cepte

Cebeci Mahallesi Muhtarı Muhammet Ayşan,“Tebligatlarınız, trafik cezası, su kesintisi, elektrik kesintisinin E-Muhtar'la cebinizde" diyerek müjdeyi verdi.
Cebeci Muhtarlığı Artık Cepte
Ali Baba Halı Yıkama

Cebeci Mahallesi Muhtarı Muhammet Ayşan, vatandaşın mağduriyetten kurtaracak projeye start verdi. E-Muhtar uygulamasını başlatan Ayşan, Cebeci Mahallesi sakinlerinin telefonuna uygulamayı indirerek kullanmasını istedi. Google Play veya App Store’a “emuhtar” yazarak indirilen uygulama hakkında bilgi veren muhtar Muhammet Ayşan, “Bu uygulama vatandaşlarımızın hayatında kolaylıklar sağlayacak. Muhtarlıklarla ilgili bağlantılarını kolaylaştıracak bir çalışmaya imzayı attık. Bu uygulamada vatandaşlarımız, trafik cezalarını, mahkeme tebligatlarını, su kesintisini, elektrik kesintisini, ilçede yapılan etkinliklerin takibini, duyuruları anında takip edip haberdar olabilecekler” dedi.

Öte yandan Cebeci Mahallesi Muhtarı Muhammet Ayşan, yaptığı çalışmalarla mahalle halkının takdirini kazanmaya devam ediyor. Ayşan, göreve seçildikten sonra mahalle muhtarlığının halka kesintisiz hizmetin verilmesi için Cumartesi günü de muhtarlığın açık olmasını kararlaştırdı. Cebeci Mahallesi’nde artık Cumartesi günleri de öğlen saatlerine kadar açık olan mahalle muhtarlığını ziyaret edebilirsiniz. Ayşan, daha sonra da WhatsApp gurubu kurarak muhtar ile vatandaşın arasındaki iletişimin anlık ve daha hızlı sağlanmasını da sağladı.

Tasarım | Enba