Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 4 Haziran 2018

Cebeci Şehir Parkı’nda Anlamlı İftar

2018 yılı Ramazan ayının temasını “Ramazan Kardeşlik Zamanı” olarak belirleyen ve Türkiye’deki tüm faaliyetlerini bu tema üzerinde gerçekleştiren Köklü Değişim, Sultangazi’de geleneksel iftarını Cebeci Şehir Parkı’nda gerçekleştirdi.

Köklü Değişim Sultangazi Temsilciliği tarafından ‘Ramazan Kardeşlik Zamanı’ sloganıyla iftar programı düzenlendi. Cebeci Şehir Parkı’nda gerçekleştirilen iftar programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Köklü Değişim Sultangazi Temsilciliği’nin Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel hale getirdiği iftar sofrası bu yıl Cebeci Şehir Parkı’nda kuruldu. ‘Ramazan Kardeşlik Zamanı’ sloganıyla gerçekleşen iftar yemeğinde birlikte oruç açan vatandaşlar, keyifli bir akşam geçirdi.

Program okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Köklü Değişim Sultangazi Temsilcisi Fatih Ergenç, davetlilere “Ramazan Kardeşlik Zamanı” teması hakkında bir konuşma yaptı ve iştiraklerinden dolayı teşekkür etti. Ergenç, “Rabbimizden iftarlarımızı, oruç ve tüm ibadetlerimizi kabul buyurmasını, Ramazan ayını Müslümanlar için rahmet, bereket, izzet ve nusret ayı kılmasını niyaz ediyoruz. Bu Ramazan ayının kalkan ve korumasız geçirdiğimiz son ramazan olmasını ve bizleri bayrama Raşidi Hilafet ile kavuşturmasını niyaz ediyoruz.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba