Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 20 Haziran 2019

Celal Adan, Habibler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, Merkez Habipler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Merkez Habipler Mahallesi’nde yaşanan mülkiyet ve tapu sorununa ilişkin mahalle sakinleri ile bir araya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, sorunun çözümü için gereken adımların atılacağını söyledi.

MHP MDK Başkanvekili Niyazi Paksoy, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP Belediye Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Merkez Habipler Mahallesi Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek, burada dernek yönetimi ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Celal Adan, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Yıllardır tapu sorunun çözümü için çalmadık kapı bırakmadıklarını dile getiren vatandaşlar, Adan’dan destek istedi.

Merkez Habipler Mahallesi’nin tapu sorunlarının ciddi sıkıntılara neden olduğunu ifade eden TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, 40 yılı aşkındır süren sorunun giderilmesi için çalışacağını söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba