Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Mayıs 2018

Cemil Keskin Duygulu Anlar Yaşadı

Sultangazi’de düzenlenen iftar programında Adıyamanlılar, Kudüs’ün manevi atmosferinde oruçları açmanın mutluluğunu yaşadı. Dün akşam gerçekleşen programın Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin için ayrı bir önemi vardı. Keskin, geçen yıl aynı etkinlik alanında düzenlenen “Adıyamanlılar İftarı”na katıldıktan sonra evine doğru giderken talihsiz bir trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştü.

Dün Sultangazi Belediyesi Hizmet Binası’nın yanında kurulan etkinlik alanında düzenlenen  “Adıyamanlılar İftarı”na katılan Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin, kürsüde yaptığı konuşmada geçen yıl (3 Haziran) yaşanan kazaya değinerek duygulu anlar yaşadı.

Keskin konuşmasında; “Rahman ve Rahim olan, servet ve iktidarı halklar ve ilkeler arasında evirip çeviren, bizi mallarımız, canlarımız ve sevdiklerimizle kimi zaman artırarak, kimi zaman eksilterek imtihan eden, Yusuf’u kuyudan çıkartıp Mısır’a sultan Allah (cc)’a hamdolsun. Hamdolsun ki bu akşam burada sizlerle beraberim.’ Malumunuz geçen yıl burada düzenlenen iftar programından çıkarken ağır bir trafik kazası geçirdim. O sebeple bu duayı yaptım. Haklarınızı helal ediniz.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar

Tasarım | Enba