Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİSPOR 9 Eylül 2013

Cengiz, Sultangazispor'da Yaşanan Ayrılık Sürecini Anlattı

Düzenlediği basın toplantısında emeklerinden dolayı Teknik Direktör Alaattin Cepeloğlu ve ekibine teşekkür eden Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, “Biz bugün itibarıyla toplantı yaptık ve teknik ekibimizle görüştük. Karşılıklı anlaşarak da yollarımızı ayırdık. Kulüplerde futbolcular, teknik ekipler ve yöneticiler gelip gider” dedi.


Teknik Direktör Alaattin Cepeloğlu’nun “Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Biz Sultangazispor’a gönül veren insanlarız. Biz hep buradayız” ifadesin de bulunduğunu belirten Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, futbolcuların bugünkü idmana çıkmayarak, Cepeloğlu ve ekibinden helallik istediklerini söyledi. Futbolcuların bu davranışını tebrik eden Cengiz, süreç içerisinde görüştükleri teknik adamların olduğunu ve bir ismin üzerinde yoğunlaştıklarını ifade etti.


Sultangazispor’un samimiyetle başarıya endekslendiğini belirterek konuşmasını sürdüren Osman Cengiz, bazı basın kurumlarında çıkan haberlere değinerek, “Çeşitli spekülasyonlar olabilir. Biz bunlara prim vermiyoruz. Sultangazispor samimiyetle başarıya endekslenmiştir. Başarı ve takdir Allah’ındır. Biz elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.


Cengiz, ilerleyen günlerde Sultangazispor tesislerinin temelinin atılacağının da müjdesini verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba