Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Şubat 2019

CHP Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt’tan Pazar Ziyareti

CHP Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt’tan Pazar Ziyareti
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan adayı mimar Haluk Bozkurt, partilileriyle birlikte 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan Perşembe Pazarını gezerek esnafın ve vatandaşın nabzını tuttu. Ziyaret sırasında Pazar alışverişi yapan bir kadın, Bozkurt’a 10 TL vererek, seçim bağışında bulunduğunu söyledi.

Adaylığının açıklanmasından sonra seçim çalışmalarına başlayan mimar Haluk Bozkurt, yaptığı ziyaretlerle çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan Perşembe Pazarını ziyaret eden Bozkurt, pazarcı esnafıyla sohbet edip seçimin nabzını tuttu. CHP Belediye Başkan adayı mimar Haluk Bozkurt, pazara çıkan vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Pazar ziyaretinde vatandaşlar, Bozkurt’a hayat pahalılığından dert yandı. Bozkurt’ta 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde buna dur diyeceklerini söyledi.

Pazarcı esnafının ve vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Bozkurt, beklenmedik bir sürpriz yaşadı. Pazar alışverişine çıkan bir kadın Bokzurt’a başarılar dileyerek, 10 TL verdi. Seçim bağışında bulunduğunu belirten kadının sürprizi karşısında Bozkurt, “İlk seçim bağışımızı aldık” dedi.İlginizi çekebilir

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Tasarım | Enba