Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Aralık 2015

CHP’li Başkan’dan Ziyaret

CHP’li Başkan’dan Ziyaret
Ali Baba Halı Yıkama

CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Ak Partili Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a nezaket ziyaretinde bulundu. Bu ziyarete Fatih Portakal bile şaşırdı.

 

Ak Partili Belediye Başkanları ile birlikte yapımı devam eden 3. Köprüde incelemelerde bulunan ve köprü için “Bir başyapıt olacak” diyen CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, muhalif medyanın günlerce manşetinden düşmedi.

 

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar bu sabah Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a nezaket ziyaretinde bulundu. Günlerce muhalif medyanın gündeminden düşmeyen Hazinedar’ın bu ziyaretine FOX Tv Ana Haber suncusu Fatih Portakal bile şaşırdı.

 

Hazinedar nezaket ziyaretinde Sultangazi ilçesini çok iyi bildiğini ve belediyenin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ilçeye yeni bir kimlik kattığını belirten Hazinedar’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

 

Bu ziyarete ise en çok Fatih Portakal şaşırdı. Portakal, “Vallahi alışık olmadığımız bir durum” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

FATİH PORTAKAL

CVIPalAWcAAZJw6 CVIPalCWIAAxTOZ CVIPalIWIAAoeyD CVIRySGWwAAQ8LB

Tasarım | Enba