Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 12 Mayıs 2015

CHP’li Başkanlar Bunu Hep Yapıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSMEK açılışı ve İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Şantiye denetimi için Silivri’ye giderken, CHP’li Silivri Belediye Başkanı Topbaş’a övgüler yağdırdı. CHP’li Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın övgüleri basında “Kılıçdaroğlu Çok Kızacak” başlığıyla yayınlandı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, dün 9 derslikli İSMEK Kurs Merkezi’nin açılışı için Silivri’deydi. Daha önce Beşiktaş Belediyesi’nde “Bando” ile karşılanan Topbaş, Silivri’de CHP’li Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın övgü dolu sözleriyle karşılandı.

Kadir Topbaş_Özcan Işıklar

Ak Parti İl Başkanı Selim Temurci’nin de katıldığı törende konuşan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Kadir Ağabey” diye hitap ettiği Kadir Topbaş’a övgüler yağdırdı. Işıklar, “Kadir ağabey mütevaziliği, azimli olması ve çalışkanlığın temsilcisi olarak görüyorum. Sadece İstanbul’da değil bunda sonraki siyasi yaşamında, Türkiye’ye çok yararlı siyasi hizmetler yapacağından hiç şüphem yok. Görev sürem içerisinde, başkan ile çok yakından çalışma fırsatım olmasa bile duruşuyla devlet adamlığıyla, çok şey öğrendiğimiz ağabeyimiz farklı bir yanını da sizlere anlatmak istiyorum. Kendisi hem Türkiye Belediyeler Birliği ve Türkiye’yi Dünya’da temsil eden Dünya Belediyeler Birliği sıfatı ile aramızda şuan” dedi.

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın bu övgü dolu sözleri özellikle Ak Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen medyada “Kılıçdaroğlu buna çok kızacak” başlığıyla yayınlandı.

Yorumlar

Tasarım | Enba