Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 5 Ocak 2015

CHP’li Vekil Malkoçoğlu Mahallesi’nde

CHP’li Vekil Malkoçoğlu Mahallesi’nde
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan ve Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş Malkoçoğlu Mahallesi’nde STK ve esnaf ziyaretinde bulundular.

 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan Malkoçoğlu Mahallesi’nde STK ve esnaf ziyaretinde bulundu. CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde Milletvekili Haluk Eyidoğan vatandaşlarla sohbet ederek, sorunları yerinde dinledi. Vatandaşların sorunlarını tek tek not alan Eyidoğan’ın ziyaret ettiği yerler arasında mahallede bulunan kahvelerde yer aldı.

Haluk Eyidoğan Malkoçoğlu Mahallesi

Burada vatandaşlarla sohbetini sürdüren CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, “Bugün Sultangazi’de İlçe Başkanımız Sayın Ali Boztaş ve ekibiyle Malkoçoğlu Mahallesinde bir diz ziyaretlerde bulunduk. Sivil Toplum Kuruluşları ve esnafları ziyaret ederek, fikir-alışverişinde bulunduk. Benim dikkatimi çeken ise mahallede bulunan kahvelerin neredeyse tamamen dolu olması. Burada vatandaşlarla sohbet ederken, çoğunun işsiz olduğunu öğrendim.

CHP Milletvekili Haluk Eyidoğan Sultangazi

Malkoçoğlu Mahallesi’nde esnafın çok dertli olduğuna şahit olduk. İşsizliğin en büyük sorun olduğuna şahit olduk. İşsizlik almış başını gidiyor. Kahvelerin doluluğu da bunu gösteriyor” dedi.

Tasarım | Enba