Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 29 Mart 2019

CHP’nin Sultangazi adayı Bozkurt’tan Sanko esnafına ziyaret

CHP’nin Sultangazi adayı mimar Haluk Bozkurt, Sanko Sanayi Sitesinde esnafları ziyaret etti, hayırlı işler diledi. Bozkurt, projelerinin arasında daha modern ikinci bir sanayi sitesi olduğuna vurgu yaparak, “Sultangazi’nin bir evladı olarak ilçemizin sorunlarına vakıf ve 10 yıldır meclis üyesi olarak yerel yönetimde görev almış bir Sultangazili olarak hemşerilerimden destek istiyorum” dedi.

Yerel seçimlere saatler kala çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Sultangazi Belediye başkan adayı mimar Haluk Bozkurt, Sanko Sanayi Sitesini ziyaret etti. Sanayi esnafını ziyaret ederek sorunları dinleyen Bozkurt, daha modern bir sanayi sitesi yapacağının sözünü verdi.

Ziyaretin ardından Emin Haber’e açıklama yapan Bozkurt, “Oto sanayi esnafımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik, projelerimizi anlattık. Sultangazi için daha fazlası diyerek yola çıktık ve projelerimizi Sultangazili komşularımıza anlatmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Her fırsatta esnafımızı ziyaret ederek dertlerini dinlemeye gayret gösteriyorum, bu anlamda en ufak sorunu bile not alıyoruz. Sultangazi’nin tüm mahalleleri için doğrudan vatandaşlarımızın ihtiyacına yönelik ve gerçekleştirilebilir projelerimiz var. Bir Sultangazili olarak, Sultangazi’nin sorunlarına vakıf ve yerel yönetimlerde 10 yıldır meclis üyesi olarak görev almış bir Sultangazili olarak hemşerilerimden destek istiyorum” dedi.Yorumlar

Tasarım | Enba