Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 13 Haziran 2019

CHP’nin Sultangazi’den Sorumlu Milletvekili Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

YSK’nın İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararından sonra Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Sultangazi sorumlusu olarak atanan CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere’nin ilçedeki seçim çalışmaları devam ediyor. Saha çalışmalarının yanı sıra dernek ve iş adamlarını ziyaret eden Tutdere, 23 Haziran seçimlerinden partisinin adayı Ekrem İmamoğlu’na destek istiyor.

HABERİN VİDEOSU

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, çalışmalar kapsamında bölgenin yakından tanıdığı İş insanı Ahmet Süt’ü ziyaret etti. İlçe Başkanı Murat Poyrazoğlu ve mimar Haluk Bozkurt ile birlikte Ahmet Süt’ü işyerinde ziyaret eden Tutdere, ziyaret sonrası Emin Haber’e konuştu.

Tutdere; “Örgütümüzle beraber, Sultangazi’de hemşerilerimizi, iş adamalarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek kendilerinden destek istiyoruz.  Ben inanıyorum ki, bu seçim hem İstanbul için hem ülkemiz için hayırlı olacak. Bu seçimin huzur, barış ve kardeşlik içerisinde geçecek diye düşünüyorum.

31 Mart seçimlerinden sonra özellikle YSK’nın almış olduğu kararın haksız olduğu, burada bir hak gaspının söz konusu olduğu konusunda bütün kesimlerde ortak bir kanaat var. Ve 31 Mart seçiminin yenilenmesi ve Türkiye’nin yeniden seçim gündemine geri dönüştürülmesine ülkemize, insanlarımıza çok bir katkı sağlamadığı yönünde genel bir kanaat var. Tabi bunun sandığa yansımasının nasıl olacağını hep birlikte izleyeceğiz ve 23 Haziran’da sandıkta bunun sonucunu göreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba