Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 23 Temmuz 2015

CHP’nin Uyanık Meclis Üyeleri

CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyelerini bir telaş sardı. 45 dakika önce İtalya Roma’da bir restaurant’tan yer bildirimi yapan CHP Meclis Üyeleri, 10 saat sonra ise Sivas Zara’da olduklarını belirten yer bildirimde bulundular. CHP’li meclis üyeleri tabanını bu şekilde aptal yerine koymaya çalışırken, peki neden böyle birşey yapma ihtiyacı duydular? İşte cevabı…

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Belediye Meclis Üyeleri dün 4 günlük İmar, Şehircilik, Belediye Hizmetleri İnceleme ve Teknik gezisi için İtalya’ya uçtular. Heyet içerisinde HDP Meclis Üyesi Ali Yurt ve CHP Meclis Üyesi Metin Polat dışında tüm CHP’li meclis üyelerinin de bu geziye katıldığını Emin Haber olarak okurlarımızla paylaşmıştık.

 

İtalya gezisi ile ilgili haberin sitemizde yer almasından sonra İtalya’da bulunan 6 CHP’li Belediye Meclis Üyesini bir tedirginlik sardı. Yaşadıkları tedirginlikle ne yapacaklarını şaşıran CHP’li meclis üyeleri kendi tabanını aptal yerine koyacak bir aldatmacaya imza attılar.

 

Kendi tabanlarını aptal yerine koymaya çalışan aktörlerin başında ise İsmail Akkaya ve Ahmet Ali Sukas geliyor. Yardımcı rollerini ise Sait Çoşkunoğlu ve Necdet Selvi üstleniyor.

 

4 gün sürecek İtalya gezisine katılmalarının Emin Haber’de yer almasından sonra CHP’li meclis üyeleri İtalya’da olmadıkları izlenimi vermek için tabanını aptal yerine koymaya çalıştı. Sosyal medyadan yer bildirimi yaptılar. İtalya’da olan ancak İtalya’da olmadıklarını göstermek için kendi tabanını aptal yerine koyan Meclis Üyeleri Sivas Zara’da olduklarını belirten yer bildirimi yaptılar.

 

Oysa CHP’nin uyanık meclis üyeleri fotoğraf 1’de görüldüğü gibi dün sabah saat 06.30’da Sultangazi Belediyesi’nde bir araya geldiler. Havalimanına gitmek için belediye de bir araya geldiler. Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti ve CHP’li Belediye Meclis üyeleri buradan belediyeye ait bir otobüsle havalimanına doğru yola çıktılar.

IMG_2151

 

İtalya’da olan ancak kendilerinin Sivas Zara’da olduğu izlenimini vermeye çalışan CHP’li uyanık meclis üyeleri 4 gün sürecek İtalya gezisi için Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanına geldiler. Ve buradan İtalya’ya uçtular.

IMG_2145

 

İtalya’ya inen Meclis üyeleri konaklayacağı otele geçtiler. İtalya’nın başkenti Roma’da konaklayan meclis üyeleri daha sonra burada bir süre gezdiler. CHP’nin uyanık meclis üyeleri yemek yedikleri restaurant’ta kadar gezdikleri tüm yerlerde yer bildirimi yaptılar.

ddd

Ve dün İtalya gezisinin Emin Haber’de yer alması İtalya’da bulunan CHP’li meclis üyelerinin uykularını kaçırdı. Tabanın tepkisinden çekinen CHP’li meclis üyeleri kendilerini akıllı, tabanını kendilerini seçen seçmenleri aptal yerine koymak için bir plan yaptılar.

 

İtalya’ya uçan CHP’li meclis üyelerinin Roma’dan yaptıkları yer bildirimlerinin adresi bu sefer değişti. Bakırköy Adliyesi olan yer bildirimi 1 saat sonra Sivas’ın Zara ilçesi oldu.

capture-20150723-143453

 

Kendilerinin İtalya’da olamadığına dair izlenim vermek için her türlü çabayı sarf eden CHP’li uyanık meclis üyeleri adeta çuvalladılar.

 

Örneğin 1 saat önce yer bildirimi yapan İsmail Akkaya Ahmet Ali Sukas, Sait Çoşkunoğlu ve Necdet Selvi ile beraber Sivas’ın Zara ilçesinde olduğunu dair yer bildiriminde bulundu. Aynı saate CHP’nin avukat olan uyanık meclis üyesi Ahmet Ali Sukas ise İsmail Akkaya, Doğan Olgun, Sait Çoşkunoğlu ve Necdet Selvi ile Bakırköy Adliyesi’nde olduğuna dair yer bildirimi yaptı.

cats

Kendilerini uyanık, tabanlarını aptal yerine koyan CHP’li Meclis Üyelerine Sultangazi’den sesleniyoruz. Yaptığınız yer bildirimlerini içinde sizin de bulunduğunuz fotoğraflarla da süsleyin. Mesela Sivas’dan bir fotoğraf paylaşın, mesela Bakırköy Adliyesi’nden bir fotoğraf paylaşın. Paylaşın ki yaptığınız uyanıklığın bir inandırıcılığı olsun.

 

Yorumlar

Tasarım | Enba