Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ 23 Aralık 2017

CHP’nin Yeni Gençlik Kolları ‘Murat Poyraz’ Dedi

Sultangazi Cumhuriyet Halk Partisi’nde aylardır süren kongre heyecanı yarın sona erecek. İki adayın yarışacağı kongre Avşaroğlu Düğün Salonunda gerçekleşecek.

Kongreye 24 saat kala CHP’nin çiçeği burnunda Gençlik Kolları Başkanı Sayın Atıcı yaptığı açıklamada Murat Poyraz’ı desteklediğini açıkladı. Ekibiyle birlikte bu kararı aldığının vurgusunu yapan Satıcı, “Sultangazili gençlerimizin seçtiği gençlik kolları yönetimi olarak” başlığıyla yayınladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“2019’un önemini çok iyi biliyoruz! O yüzden ki daha nitelikli daha çalışkan kadrolara ihtiyacımız var. Sokakta, okulda, pazarda çalışan halkta karşılığı olan kadrolara ihtiyacımız var.

Bizler seçilmiş Sultangazi Gençlik Kolları Yönetimi olarak gençlere her zaman desteğini vereceğine inandığımız, çıkar siyaseti gözetmeyen ve her zaman parti çıkarlarına çalışacağına inandığımız, Dürüst, Temiz ve Güvenilir siyasetci olduğuna inandığımız için İlçe Başkan Adayı Murat Poyraz ve yönetimi olan Beyaz listeyi KOŞULSUZ, ŞARTSIZ, ÇIKARSIZ bir şekilde desteğimizi sunuyoruz.”

Yorumlar

Tasarım | Enba