Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Haziran 2018

ÇİĞDER’den Erdoğan ve Ak Parti’ye Tam Destek

İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf ve Sanatkarlar Yardımlaşma Derneği (ÇİĞDER) sahur programı düzenledi. Battalbey Grup’un Malkoçoğlu Mahallesi’nde gerçekleşen sahur programına; Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milletvekili Şirin Ünal, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt, çiğköfte sektörünün temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, “Sektörümüzün, ülkemizin istikrarı için bizler 24 Haziran’da da hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Küresel güçlerin ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunların farkındayız. Birçok defa ülkemizi karanlığa sürüklemek istemelerine rağmen kendi hazırladıkları planlar içerisinde boğuldular. 24 Haziran’da küresel güçlerin planlarını hep beraber bozacağız. Ak Partimize ve Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek vereceğiz.” Diye konuştu.

Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Baykurt, “24 Haziran’da Türkiye’nin kaderi yeniden belirlenecek. Adıyamanlılar Ak Parti kurulduğu günden bu yana vefasını göstererek 12 seçimde büyük destek vermişlerdir. 24 Haziran’da yeniden yazılacak olan tarihte Adıyamanlılar yine Ak Parti’nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaklardır.” İfadelerini kullandı.


Yorumlar

Tasarım | Enba