Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 25 Temmuz 2018

Çınar Mahalle’nin Sevilen İsmi Muhtar Adaylığını Açıkladı

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerine Bağcılar’da birçok isim muhtarlıklara adaylığını koymaya hazırlanıyor. Bu adaylardan biri de Çınar Mahallesi’nin sevilen ve sayılan ismi Behçet Sağmak. Sağmak yaptığı açıklamada, “Mahallemizde bir yenilik isteyen mahalle sakinlerinin vermiş olduğu destekle, Çınar Mahallesi Muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Mart 2019 yerel seçimlerine yaklaşırken belediye başkan adayları şimdiden konuşulurken, muhtar adayları da sahaya çıkmaya başladı. Bağcılar Çınar Mahallesi’nde ikamet eden Behçet Sağmak adaylığını açıklarken, çalışmalara da başladı.

Çınar Mahallesi Muhtar Adayı Behçet Sağmak Kimdir?

1980 Adıyaman Gerger Doğumlu,1992’den beri İstanbul Bağcılar Çınar Mahallesinde İkamet etmektedir, Aynı Zamanda Yine Çınar Mahallesinde Olan Safiş Ayran’ın Yönetim Kurulu Başkanıdır. Evli ve üç çocuk babası olan Behçet Sağmak Siyaset Akademisi Mezunu Olup, ASİAD (Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği) İcra Kurulu, UKBA ( Uluslar Arası Kardeşlik Barış Adalet Derneği) Bosna Hersek Eğitim Sorumlusu, GİD (Genç İrade Derneği) Bağcılar Başkanı, Bağcılar İlahi Grubu Başkanı, Diyanet İşleri Sohbet Okulu Mezunu, Tümsiad Üyesi, İstanbul Ser Mevlithan Üyesidir.

Yorumlar

Tasarım | Enba