Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Mart 2016

Civan’a Umre Dönüşü Ziyaret

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Umre ziyaretinden dönen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı ziyaret etti.
Civan’a Umre Dönüşü Ziyaret
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, on beş günlük Umre ziyaretinin ardından Sultangazi’ye döndü.Umre programını tamamlayarak Sultangazi’ye dönen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan konuklarını ağırladı. Parti binasında ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Civan’ı Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti. İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, kendisini ziyaret eden AK Kadınları kapıda karşıladı. İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, Suzan Dağlar Civan’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

nurcan-öztürkmen-suzan-dağlar-civan

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Mekke ve Medine’ye gitmenin heyecanını yeniden yaşadığını ifade etti. Daha öncede kutsal topraklara gittiğini söyleyen Civan, “İnsan bin defa gitse de ilk defa gittiği zamanın heyecanını yaşıyor. O manevi atmosferde insan kendini çok huzurlu hissediyor.Herkes için dua ettim. Allah’ın herkese huzur, barış, sağlık, mutluluk getirmesi için gece gündüz dua ettim. Allah gidemeyenlere de nasip etsin” dedi.

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen ise, “Allah kutsal topraklara gitmeyi ve bu kutsal ibadeti yerine getirmeyi her Müslüman’a nasip etsin inşallah. Allah kabul etsin.” dileklerinde bulundu.

12923291_610952615728740_6304601153683807688_n

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba