Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Aralık 2020

Çocuğunun gözü önünde darp edildi

Sultangazi’de bir erkeğin, arkadaşının eşi olduğu öne sürülen kadını çocuğunun yanında darp etti. Yaklaşık 1,5 ay önce yaşanan olayın görüntüleri ortaya çıktı.

Sultangazi’de bir şahıs iddialara göre, para meselesi yüzünden arkadaşının eşini çocuğunun gözü önünde darp etti. Sokak ortasında yaşanan olayla ilgili mercilere müracaatta bulunulmadığı öğrenilirken, olay gününe ait güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Olay İsmetpaşa Mahallesi’nde yaşandı. Kocasının yakın bir arkadaşı olduğu öne sürülen şahıs ile ismi öğrenilemeyen kadın arasında sokak ortasında sözlü tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma sırasında kadın çocuğunun yanında darp edildi.

Yaşanan olay güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahıs ile tartışan kadının yerden tahta parçası aldığı görülüyor. Daha sonra kadının üzerine yürüyen şahsın, kadına yumrukla saldırdığı ve kadının aldığı darbeler sonucu yere düştüğü kameraya yansıyor. Şahsın yere düşen kadını kaldırdığı, kadının şahsı iterek kendinden uzaklaştırmaya çalıştığı, yerden aldığı kaldırım taşlarını şahsa fırlattığı güvenlik kamerasına yansıdı.

Yorumlar

Tasarım | Enba