Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Haziran 2019

Çocuğuyla hastaneye giden kadına kapkaç kamerada

Sultangazi’de kızıyla yürüyen bir kadının içerisinde telefon ve hastane raporlarının da bulunduğu çantası kimliği belirsiz bir kapkaççı tarafından çalındı.

Sultangazi’de kızıyla birlikte hastaneye giden kadının içerisinde telefon ve hastane raporlarının da bulunduğu çantası kimliği belirsiz bir kapkaççı tarafından çalındı. Kadının müracaatı üzerine Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay, Yunus Emre Mahallesi’nde meydana geldi. T.D.  (25), rahatsızlığından dolayı hastaneye gitmek için küçük kızı ile birlikte evden çıktı. Elindeki bastonla yolda güçlükle yürüyen genç kadın Kıbrıs Caddesi üzerine geldiğinde arkasından yaklaşan kimliği belirsiz bir kişi, elindeki poşetin içinde bulunan çantasını alıp kaçtı. Neye uğradığını şaşıran T.D., elindeki bastonla kapkaççıyı kovaladı. O anlar ise güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Uzun süre kapkaçın şokunu yaşayan T.D., durumu polise bildirdi. İçerisinde cep telefonu ve hastane raporları bulunan çantasının kapkaççı tarafından çalındığını belirten T.D., olayla ilgili polise ifade verdi. Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, kapkaççının yakalanması için soruşturma başlattı.

Yorumlar

Tasarım | Enba