Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Haziran 2019

Çocuklar kavga etti, aileler sopalarla birbirine girdi

Sultangazi’de iki aile arasında çıkan çocuk kavgası hastanede ve karakolda bitti. Yumruklu, taşlı ve sopalı kavgada 4 kişi yaralandı.

Sultangazi’de iki aile arasında çocukların tartışması yüzünden çıkan kavgada ortalık karıştı. Yumruklu, taşlı ve sopalı kavgada 4 kişi hafif şekilde yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine çok sayı polis ekibi sevk edildi.

Olay, 50. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta oyun oynayan çocuklar arasında tartışma çıktı. Çocuklarının kavga ettiğini duyan aileler önce sözlü olarak tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce taraflar birbirlerine sopa, taş ve yumruklarla saldırdı. Kadın ve erkek aile üyelerinin birbirlerine sopa, taş ve yumruklarla saldırdığı anlar ise cep telefonuyla kaydedildi.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Polis ise olaya müdahale ederek kavgayı kontrol altına alırken, olay yerinde toplanan kalabalığa dağılmaları yönünde uyarılarda bulundu. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan 4 kişiye sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı.

Kavgaya karışan iki ailenin fertleri daha sonra ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Yorumlar

Tasarım | Enba