Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 6 Ocak 2016

Çocuklar Üşümesin

Sultangazi Erbakan Vakfı İlçe Temsilciliği başlattığı yardım kampanyasıyla ihtiyaç sahibi 800 çocuğun yüzünü güldürdü.

 

Sultangazi Erbakan Vakfı ilçe temsilciliği “Çocuklar üşümesin” yardım kampanyasıyla 800 çocuğun mutluluğuna ortak olmayı amaçlıyor. Kampanya kapsamında Dostluk İlk ve Ortaokul’unda 200 çocuğa montları dağıtıldı. Okulun konferans salonunda düzenlenen programa; İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Erbakan Vakfı Sultangazi İlçe Başkanı Orhan Kara Vakıf Yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldı.

 

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Erbakan Vakfı’nın başlatmış olduğu yardım kampanyasından dolayı Vakıf yöneticilerine teşekkür etti. Demir, yardım kampanyasının Suriyeli çocukları da kapsadığını söyledi.

 

Erbakan Vakfı Sultangazi İlçe Başkanı Orhan Kara ise, Milli Görüş Lideri Necmetin Erbakan’ın vasiyetini yerine getirdiklerini ve bu tür yardım kampanyalarını sürdüreceklerini ifade ederek, yapılan Arge çalışmaları sonucu ihtiyaç sahibi 800 öğrenciyi belirlediklerini söyledi. Kara, “İlçemizin 15 mahallesinde ki okulların tamamında bu çocuklarımıza ulaşıp onların mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Halkımız için, çocuklarımız için bu çalışmaları her zaman yapacağız.” Diye konuştu.

 

Yapılan konuşmalardan sonra 200 öğrenciye montları dağıtıldı.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Yorumlar

Tasarım | Enba