Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Mayıs 2018

Coffeemania 50. Yıl Mahallesi Şubesi Açıldı

Klasik Türk Kahvesini daha yumuşak haliyle tatmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Coffeemania 50. Yıl Mahallesi Şubesi Yolat Grup güvencesiyle B Caddesi’nde açıldı.

Dünyanın kahve konusundaki en iddialı ülkelerinden toplanmış kaliteli kahve çekirdeklerinin en kaliteli makinelerde öğütülerek mis gibi kokan kahveleri kahve sevdalıları ile buluşturan Coffeemania 50. Yıl Şubesi, açılış günü yoğun ilgi gördü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN….

Görkemli bir açılışa ev sahipliği yapan ve müşterilerini ağırlayan Coffeemania’nın 50. Yıl Mahallesi Şubesi B. Caddesi’nde açıldı. Açılışa halkın ilgisi yoğun olurken, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, BBP İlçe Başkanı Nail Gün ile birlikte işletme sahibi Yolat Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Yolat tarafından dualarla kurdele kesilerek açıldı.

Coffeemania’nın Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’ne kazandırdıkları için büyük heyecan içinde olduğunu söyleyen Yolat Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Yolat, “Açılışımızda bizi onurlandıran tüm değerli Sultangazili yöneticilerimize ve halkımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sultangazi’ye lezzeti ve kaliteyi sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” Dedi.

COFFEEMANİA 50. YIL ŞUBESİ HAKKINDA

Türk kahvesinden espresso, latte, cappuccino ve mocha çeşitlerine, demleme filtre kahveden yöresel ve aromalı filtre kahvelere kadar tüm kahve çeşitlerini kahve tutkunlarıyla buluşturan Coffeemania 50. Yıl Şubesi, benzersiz lezzetinin yanı sıra sunumu ile de fark yaratıyor. Menüsünde kahvenin yanında güzel yemekler, enfes tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler de yer alan Coffeemania 50. Yıl Şubesi,  konuklarına ev konforu sunan sıcak ve samimi ortamı, müşteri odaklı hizmet veren profesyonel kadrosu ile de kahveli dost sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN….

Yorumlar

Tasarım | Enba