Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Ekim 2019

Convert Lounge açıldı

Tasarımı ve hizmet kalitesi ile kafecilik anlayışına yeni bir soluk getiren Convert Lounge, Eski Edirne Asfaltı İsmetpaşa Mahallesi no 677/B adresinde açıldı.

İşletmeciliğini Erpay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er ve Home Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Döğer’in yaptığı Convert Lounge, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Zor zamanlarda bu tür yatırımlar yapmak cesaret istiyor. Bu tür yerlerde memnuniyet ön planlarda. Eğer hizmeti alanlar memnun olursa, hizmetlerden memnun oldukları sürece buraya gelmeye, buradaki bereketin devamına katkı sağlamaya her zaman devam ederler. O yüzden ben önce güzel hizmetin Sultangazi ile buluşması temennisinde bulunuyorum. Bu tür yerlerde güzel hizmetler olduğu müddetçe, aileler bu tür yerlere gelebildiği müddetçe buranın devamlılığı daha fazlalaşılır. Bence aileleri bu tür konseptlerin içerisine artık dahil etmek gerekir. Aksi takdirde devamlılığı sağlamak oldukça zor hale gelir. Ben açılışını yaptığımız mekanın hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Sultangazi içerisinde güzel bir yatırım olacak. Mikail ve SAli kardeşlerimi canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.
Yorumlar

Tasarım | Enba