Eminhaber.Org

Cumhur İttifakı’nın MHP’li meclis üyesi adayı Yaşar Koçyiğit Sultangazililere Söz Verdi

Cumhur İttifakı’nın MHP’li meclis üyesi adayı Yaşar Koçyiğit, Sultangazililerin Cumhur İttifakı’na vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

Partisinin düzenlediği “Birlik ve beraberlik kahvaltısı”nda konuşan Cumhur İttifakı’nın MHP’li meclis üyesi adayı Yaşar Koçyiğit, Sultangazi halkının hizmetkarı olmak için elinden gelenin fazlasını yapacağının sözünü verdi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Koçyiğit, bireysel çalışmalarla da sokak sokak, kapı kapı gezerek Cumhur İttifakı’na destek istiyor. Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’un projelerini de halka anlatan Koçyiğit, partisinin geçtiğimiz hafta Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde düzenlediği “Birlik ve beraberlik kahvaltısı”nda saha çalışmalarında Cumhur İttifakı’na büyük bir destek verildiğini söyledi.

Koçyiğit, “Başbuğumuzun izinde, Devlet beyimizin emrinde, teşkilatımızın ve Sultangazi halkımızın hizmetkarı olmak için elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım. Cumhur İttifakı’nın başarısı için saha çalışmalarımız devam ediyor. Seçmen ziyaretleri, ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve STK ziyaretleri gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerde Sultangazi halkının Cumhur İttifakı’na olan teveccühünü ve desteğini gördük. Cumhur İttifakı’na vermiş olduğu destek için halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba