Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Haziran 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Sultangazi Hiçbir Zaman Bizi Mahcup Etmedi’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramının birinci günü Sultangazi’de düzenlenen mitingde konuştu. Cuma namazını Sultançiftliği Merkez Cami’nde kılan Erdoğan, daha sonra 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda halka hitap etti. Sultangazi’de 9 yılda yaşanan büyük değişime dikkat çeken Erdoğan, “Sultangazi 20 yıl önce neydi, şimdi ne oldu!” dedi.

Konuşması “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla sık sık kesilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi veŞehitler Meydanı’nda Sultangazi’de yapılan hizmetlerden övgüyle bahsetti. Yapımı devam eden ve bu yıl hizmete açılacak olan Sultangazi Devlet Hastanesi’ne değinen Erdoğan, “Sultangazi’de muhteşem bir hastane yaptık mı? Yaptık. Biz konuşmayız hizmet yaparız.” Dedi.

SULTANGAZİ NEYDİ, NE OLDU!

Sultangazi’nin 20 yıl önceki halini hatırlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu Sultangazi’nin 20 yıl önceki halini bilseniz. Ah ah neydi ne oldu. Neyle oldu Ak Parti ile oldu. Ama biz bunları yeterli bulmuyoruz daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.

SULTANGAZİ BİZİ HİÇBİR ZAMAN MAHCUP ETMEDİ

Kurulduğu günden bu yana tüm seçimlerde Ak Parti’ye en büyük desteği veren Sultangazililere teşekkür eden Erdoğan, “Sultangazi bizi hiçbir zaman bizi mahcup etmedi, yine mahcup edeceğini zannetmiyorum.  24 Haziran’da sandıkları patlatacağız.” Diye konuştu.Yorumlar

Tasarım | Enba