Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 16 Haziran 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sultangazi’ye Ayrı Bir Önem Veriyor

Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı av. Abdullah Güler, kendisinin bir Sultangazili olduğunu belirterek 2009 yerel seçimlerinde kurucu belediye meclis üyesi olarak 5 yıl boyunca Sultangazi’ye hizmet ettiğini söyledi. Sultangazi’yi temsilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yer almayı arzuladığını belirten Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sultangazi’ye olan bakış açısını anlattı.

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığının parti binasında düzenlediği bayramlaşma programına katılan Milletvekili adayı Abdullah Güler, Sultangazi Kurucu Meclis Üyesi olarak uzun süre ilçeye hizmet ettiğini söyledi.

Sultangazi ile gönül bağının hiçbir zaman eksilmediğini belirten Güler, bayramlaşma programında konuşmasına “Kadim dostlarım” diye başladı. Sultangazi’nin ilçe olmasıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilçeye ayrı bir önem verdiğini belirten Güler, “Sultangazi’nin Cumhurbaşkanımız Sayı n Recep Tayyip Erdoğan için çok ayrı bir yeri var. Ben birçok toplantıda, birçok olayı değerlendirirken Cumhurbaşkanımızın Sultangazi’ye çok özel atıflarda bulunduğuna ben bizzat şahidim. Cuma (dün) günü de bunun örneğini yaşadık. Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Cuma namazını Sultangazi’de kılalım’ niyetinin perde arkasında ilçeye verdiği önem yatıyor. Sultangazi’yi çok farklı bir yere koyuyor ve sizleri çok seviyor. Dolayısıyla bu sorumluluk içerisinde 24 Haziran’da Sayın Cumhurbaşkanımızın yüzünü ağırtacak, onu sevindirecek manada çalışmalarımızı mevcudundan en az iki misli daha artırmamız gerektiğine inanıyorum.” Diye konuştu.

Bayramlaşma programından sonra AK Parti Milletvekili adayı Abdullah Güler, İlçe Başkanı Abdurrahjman Dursun ve Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “O muhteşem hastane” diye bahsettiği yapımı devam eden ve bu yıl içerisinde hizmet vermesi beklenen Sultangazi Devlet Hastanesi’ni gezdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba