Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Mart 2018

Daha İlk Günden! İsmi var, kendisi yoktu

Daha İlk Günden! İsmi var, kendisi yoktu
Ali Baba Halı Yıkama

Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda yapılan Ak Parti kongresinde bütün gözler onu aradı.

Dün yapılan Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı 4. Olağan kongresinde yeni yönetim kurulu üyeleri de kamuoyuna açıklandı. Yeni yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı toplu hatıra fotoğrafı çekiminde bir eksik vardı. Tüm gözler gün boyu bu bir eksiği aradı.

Ak Parti İlçe Teşkilatı 4. Olağan kongresinde verilen mesajlar netti. İl Başkanı Bayram Şenocak, ‘günde 20 saat çalışma’ mesajı verdi. Abdurrahman Dursun’un 20 saat çalışıp, teşkilatını uyutmayacağına olan inancını dile getiren Şenocak, “Günde 20 saat çalışarak hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Kongrede teşekkür konuşması yapan İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun’da zor şartlar altında yönetim listesini oluşturduğunu belirterek, yeni yönetim kurulu üyelerinin parti çalışmalarına daha çok zaman ayıran isimlerden oluştuğunu ifade etti.

O isimlerden biri dün Ak Parti ve kendisi için büyük önem taşıyan 4. Olağan kongresine katılmamıştı. İsmi okunduktan sonra tüm gözler onu aradı.

Ama nafile.

Böylesine önemli bir günde salonda ismi var, kendisi yoktu. Memleket kontenjanından yönetime alınmış, daha ilk günden fire vermişti.

Peki neredeydi?

Antalya’da bir fuara katıldığı iddia ediliyor.

Ak Parti ve kendisi için büyük bir önem taşıyan 4. Olağan kongresine katılmayan, daha ilk günden fire veren bu kişi Muhammet Özdemir.

Bugün, ilçe kongresine katılmayan ya da katılamayan Özdemir, yarın parti programlarına nasıl katılacak?

Kongre gibi önemli bir güne iştirak etmeyen Özdemir, parti çalışmalarına ne kadar zaman ayıracak?

Bu soruların cevabını Özdemir, dün gözlerin onu aradığı 4. Olağan kongresinde net bir şekilde verdi.

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba