Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Ekim 2018

Darp ettiği ailesi içerideyken evi yaktı

Darp ettiği ailesi içerideyken evi yaktı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de bir süredir psikolojik sorun yaşadığı öne sürülen 31 yaşındaki M.G., ailesini darp ettikten sonra birlikte oturdukları gecekonduyu yaktı.

Olay, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere ve iddialara göre, M.G., Mimar Sinan Bulvarı üzerinde bulunan tek katlı evinde anne, babası ve yengesi ile kavga etti. Bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürülen M.G., evde ailesini ve yengesini darp etti. Daha sonra yaşadıkları evi ailesi de içerideyken ateşe verdi. Cani adam evi yaktıktan sonra kendisini yanan evden dışarı attı. M.G.’nin ailesi de yangın sırasında kendisini dışarı attı. Yaşadığı şoku üzerinden atamayan M.G.’nin yengesi N.G., yaşadıklarını gözyaşları içinde komşularına anlattı.

YANGIN KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ

Komşuların haber vermesi üzerine yanan eve itfaiye çağrıldı. Olay yerine kısa sürede ulaşan itfaiye ekipleri yangına hemen müdahale etti. Kısa sürede söndürülen yangında, evin bir bölümü kullanılmaz hale geldi.

Ölümden dönen G., ailesi, cani adamdan şikayetçi oldu. Polis tarafından gözaltına alınan M.G.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Tasarım | Enba