Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Kasım 2016

Dedektör Köpek ‘Fırtına’ 195 Kilo Skunk Buldu

İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri park halindeki bir TIR’a operasyon düzenledi. Narkotik köpeği Fırtına’nın da katıldığı operasyonda 194 kilo 980 gram skunk isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri aldığı bir ihbarı değerlendirerek 75.Yıl Mahallesi’nde park halinde bulunan bir TIR’a 16 Kasım Çarşamba günü operasyon düzenledi. Yapılan operasyona dedektör köpek ‘Fırtına’ da katıldı. Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve dedektör köpek Fırtına TIR’ın dorsesinin dışından arama yaptı.

İstanbul Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri park halindeki bir TIR'a operasyon düzenledi. Narkotik köpeği Fırtına'nın da katıldığı operasyonda 194 kilo 980 gram skunk isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı. Çağatay KENARLI/İSTANBUL, (DHA)

İstanbul Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri park halindeki bir TIR’a operasyon düzenledi. Narkotik köpeği Fırtına’nın da katıldığı operasyonda 194 kilo 980 gram skunk isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı. 

‘FIRTINA’ TEPKİ VERDİ, POLİS BULDU

Fırtına’nın tepki verdiği yerlerde polis ekiplerinin yaptığı detaylı incelemede 178 paket halinde toplam 194 kilo 980 gram skunk olarak bilinen laboratuar ortamında genetiği değiştirilmiş uyuşturucu maddeyi ele geçirdi. Polis ekipleri TIR’da bulunan A.G. (27), F.G. (18) ve Makedonya uyruklu Z.M.’yi (33) gözaltına aldı. 3 şüpheli sorgulanmak üzere Vatan Caddesi’nde bulunan Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

sultangazi-uyuşturucu-operasyonudedektor-kopek-firtina-195-kilo-skunk-buldu-8973754_o

OPERASYON POLİS KAMERASINDA

Ekiplerinin TIR’da yaptığı aramalar saniye saniye polis kameralarına yansıdı. Polis ekipleri dedektör köpek ‘Fırtına’ ile birlikte arama yapması görüntülendi. ‘Fırtına’nın tepki vermesi üzerine Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri TIR’ır dorsesini açarak kağıt balyaları arasında arama yapması kaydedildi. Polis ekipleri forklift yardımıyla kağıt balyalarını indirerek yaptığı detaylı aramalarda uyuşturucu maddeleri ele geçirmesi görüntülere yansıdı.

sultangazi-uyuşturucu-operasyonuuyusturucu-tacirleri-firtina-ya-yakalandi-8972975_o

Yorumlar

Tasarım | Enba