Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 16 Kasım 2016

Dev Markaların Arasında Bir Tanıdık; OSES

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) düzenlediği 16. MÜSİAD EXPO Fuarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ve açılış konuşmasıyla CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Fuar yerli ve yabancı toplam 700 şirkete ev sahipliği yaparken, yurt içi ve dışından binlerce iş insanı ve yatırımcıyı da yeni iş birliği ve ortaklık fırsatlarıyla buluşturdu. MÜSİAD EXPO’da, çevre ve yapı malzemeleri, inşaat, tekstil, otomotiv, makine, mobilya, gıda, bilgi teknolojileri ve savunma sanayisi gibi birçok farklı sektörden firma, ürün ve hizmetleri sergilendi. 53 ülkeden satın alım heyetlerinin ikili iş görüşmeleri de gerçekleştirdiği fuarda, ticari iş birliği ve ortaklıklara dair mutabakat anlaşmaları imzalandı.

_DSC8021

DEVLERİN ARASINDA BİR TANIDIK; OSES…

Fuarda dünyaca ünlü markaların arasında yakından tanıdığımız bir markada yerini almıştı. OSES Çiğ Köfte, ulusal ve uluslararası bütün fuarlarda olduğu gibi, 16. MÜSİAD EXPO fuarında yine ziyaretçilerin özel ilgisine ve akınına uğradı.

OSES’İN ÜNÜ SINIRLARI ÇOKTAN AŞTI

Ülkemizin dışında Avrupa, Asya ve Amerika’da üretim ve satış noktaları bulunan, 650 satış noktasıyla ülkenin en büyük, sektörün yurt dışında en çok üretim tesisi ve satış noktası bulunan ve bu anlamıyla dünyanın en büyük çiğ köfte markası olan OSES Çiğ Köfte, son olarak OSES lezzetini Suudi Arabistan’a taşıma arifesinde.

WhatsApp Image 2016-11-15 at 14.33.10

GÖKÇEK OSES’İN MÜDAVİMİ ÇIKTI…

Birçok yerli ve yabancı yatırımcının ziyaret ettiği OSES standına, fuara katılım sağlayan birçok ünlü isim de ziyaret etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Aydın ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner bu isimlerden sadece bazıları. OSES standını ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, OSES’in müdavimi olduğunu ve standı özel olarak ziyaret ederek, şirketin yönetimiyle tanışmak istediğini belirtti.

OSMAN YAŞAR’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR;

OSES Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, 16. MÜSİAD EXPO fuarını ve OSES’in büyüme stratejisi üzerine gazetemiz GÖZLEM’e önemli açıklamalarda bulundu.

osmanyaşar

YAŞAR, “ÜLKEMİZ İSTİKRARLI BİR BÜYÜME STRATEJİSİNE SAHİP”

Yaşar, “Ülkemiz 2002 yılından beri Ak Parti’nin iktidara gelmesiyle berber önemli bir atılım ve gelişim içerisinde. Ekonomik anlamda istikrarlı bir büyüme hızı yakalayan ülkemiz, iç ve dış mihraklar tarafından da doğru olmayan bir zemine kaydırılmak isteniyor.

YAŞAR, “DARBE GİRİŞİMİ VE DİĞER AYAK OYUNLARI BİZİ DURDURAMAZ”

Bunun birçok örneğini hepimiz gördük ve yaşadık. Bu girişimlerde başarılı olmayan bu şer odakların son olarak Temmuz ayında terörist paralel yapıyı kullanarak, fiili ve artık inkar edilemez bir girişimde bulundular. 15 Temmuz’da kanlı bir darbe girişiminde bulunan teröristler ve iş birlikçileri, ülkemizi ekonomik anlamda da bir sekteye uğratmak istediler. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere siyasi liderlerimiz ve aziz milletimiz bu kanlı girişimi bertaraf ettiyse de, daha sonra bu şer odakları ülkemizi ekonomik anlamda zorda bırakacak bir takım adımlar attılar. Uluslararası finans şirketleri gerçek değerleri bir kenara bırakarak kağıt üzerinde kredi notumuzu olumsuz yönde hareket ettirmek istediler.

WhatsApp Image 2016-11-15 at 14.33.09

YAŞAR, “OSES OLARAK HER ZAMAN ÜLKEMİZİN YANINDAYIZ”

İşte bütün bu olumsuz tabloların içerisinde bu ülkenin ayakta kalmasına katkı veren iş adamları ve bunların üst çatısı olan yerli sermayenin temsilcisi MÜSİAD, önemli bir fuarı on altıncı kez organize ederek, hem üyelerine ve dolasıyla ülkemize destek vermek, hem de bu şer odaklarına bir mesaj vermek istedi. Bu fuar bu anlamıyla daha önce yapılanlardan farklı olarak çok önemli değerler barındırıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu konuda fuara katılım sağlayarak ve açılış konuşmasında çok önemli mesajlar vermiştir.

OSES olarak biz her koşulda ve şartta devletimizin ve milletimizin yanındayız. Bu sorumluluk bilinciyle her zaman ülke ekonomisine katkı vermek ve istihdam yaratmak stratejisi üzerine kurduk büyüme ve gelişme projelerimizi.

YAŞAR, “OSES YERLİ VE MİLLİDİR”

Dünyanın farklı birçok noktasına üretim tesisleri ve satış noktaları kurarak, tamamı yerli ve millli olan ürünlerimizi dünyanın beğenisine sunduk. Avrupa, Asya ve Amerika kıtasına üretim ve satış noktaları kurduk. Suudi Arabistan’lı girişimcilerimizle gerçekleştirildiğimiz görüşmeler sonucu öyle tahmin ediyorum ki çok yakın bir zamanda kutsal topraklarda da artık OSES olarak yer alacağız.

_DSC8033

YAŞAR, “İSTİHDAM VE EKONOMİYE KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kendi bünyemizde bulunan personelimiz dışında yaklaşık 650 şubemizle, doğrudan ve dolaylı olarak 7-8 bin kişinin istihdamına ve dolaylı olarak 40-50 bin insanın bu sektörden ekonomik olarak faydalanmasına vesile oluyoruz.

Yurt dışı ağımızla birlikte ülkemize döviz akışı sağlayarak, ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Biz OSES ailesi olarak ülkemizin büyüme ve gelişmesine her zaman katkı sunmaya ve bu anlamda elimizi taşın altına sokmaya hazırız ve hazır olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba