Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 3 Ağustos 2021

DEVA Partisi Sahada

Sultangazi’de Kurucu İlçe Başkanlığını Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Demokrasi ve Atılım Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, ilçedeki saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana sahaya inen partililer vatandaşların sorunlarını dinlerken, DEVA Partisi’nin çözüm önerilerini anlatmaya devam ediyor.

Bir taraftan ziyaretleriyle halkın içinde olan partililer, bir taraftan da ilçenin en işlek noktalarında parti stantlarını kurarak üyelik çalışmalarına ağırlık veriyor. Geride bıraktığımız Pazar günü 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda parti standını kuran partililer, DEVA partisini anlatıp üye çalışması yaptı. Vatandaşlara kolonya ve maske de dağıtan partililer, üye çalışmalarının devam edeceğini belirttiler.

Demokrasi ve Atılım Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Tarkan Yolat, “Üye çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımıza Deva Partisi’ni anlatarak, dertlerine ‘Deva’ olacağımızı söyledik. Vatandaşlarımızın da sorun ve taleplerini dinleyerek üyelik işlemlerimizi gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde üye stant çalışmalarımız Sultangazi’nin yoğun bölgelerinde devam edecek” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba