Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Aralık 2020

DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yolat’tan ilk mesaj

DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’na atanan kurucu ilçe başkanı Tarkan Yolat, yayınladığı il mesajında; “İlçemiz, partimiz ve milletimize hizmet etme arzusuyla çıktığımız bu yolda rabbim yüzümüzü kara çıkartmasın” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü DEVA Partisiİstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle ‘Sultangazi İlçe Başkanı’ olarak yetki belgesini alan iş insanı ve iç mimar Tarkan Yolat, ilk mesajını yayınladı.

Deva Partisi Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı Tarkan Yolat yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın oluru, Genel merkez teşkilat Başkanımız Sayın Nihat Ergün tasvipleri, İl Başkanımız Sayın M.Gürol Ayan’ın destekleri ile SULTANGAZİ  kurucu ilçe Başkanı görevi şahsıma tevdi edilmiştir.

İlçemiz, partimiz ve milletimize hizmet etme arzusuyla çıktığımız bu yolda, rabbim yüzümüzü kara çıkartmasın. Tüm halkımıza, tüm kesimlere kapımız açık olduğu gibi ayrıştırıcı değil, birleştirici yolu ve dili kullanacağımızı beyan ederiz. 1983 yılından beri oturduğum, büyüdüğüm Sultangazi’miz için, çıktığımız bu yolda, tüm ağabeylerimi, ablalarımı, kardeşlerimi, dostlarımı beraber çalışmaya davet ediyorum.”

Yorumlar

Tasarım | Enba