Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Aralık 2020

DEVA PARTİSİ’NDE SULTANGAZİ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Dışişleri ve Ekonomi eski Bakanları’ndan Ali Babacan’ın kurucu genel başkanlığı görevini yürüttüğü Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın kurulmasının ardından Sultangazi İlçe Başkanlığı görevine iş insanı ve İç Mimar Tarkan Yolat atandı.

DEVA İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın takdirleri ile DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığına iş insanı Tarkan Yolat atandı.

Teşkilatlanma çalışmalarını sessiz sedasız ve titizlik içerisinde yürüten DEVA Partisi yöneticileri Sultangazi’de bir çok isimle fikir alışverişinde bulundu. Görüşülen isimler arasında iş insanı Tarkan Yolat’ta bulunuyordu. Yolat’a parti yöneticileri ilk olarak İl Yönetim Kurulu Üyeliği teklifinde bulundu. Yolat, sunulan teklife sıcak baktı. Yapılan istişareler sonucunda Yolat’ın Sultangazi İlçe Başkanlığı atanmasına karar verildi.

DEVA İstanbul İl Başkanı Mehmet Gürol Ayan ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın takdirleriyle İlçe başkanlığına atanan Yolat’ın önümüzdeki günlerde ekibini kamuoyuna tanıtması bekleniyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba