Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Kasım 2018

Dikkatsiz sürücüler kabusu oldu

Dikkatsiz sürücüler kabusu oldu
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de hareket halindeki kamyonetin açılan kapağı, park halindeki bir otomobilin ön camlarına çarptı. Ön camları kırılan otomobilin sahibi Ender Tandoğan, yaşananların ilk olmadığını söyledi.

Yunus Emre Mahallesi’nde yaşayan Ender Tandoğan’ın son günlerde dikkatsiz sürücüler ile başı dertte. Geçtiğimiz günlerde aracını evinin önüne park eden Tandoğan, yarım saat sonra ön camlarının kırık olduğunu gördü. Güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Tandoğan, seyir halindeki bir kamyonetin açılan arka kapağının aracının ön camına çarptığını gördü.

TEK TESELLİMİZ ARACIN İÇİNDE KİMSENİN OLMAMASI

Araç sahibi Ender Tandoğan, yaşananların ilk defa yaşanmadığını belirterek, “Aracımı park ettikten sonra eve çıktım. Yarım saat sonra ise aracımın ön camının çatladığını gördüm. Güvenlik kamerası görüntülerini incelediğimde, bir ihmalsizlik olduğunu gördüm. İyi ki o an aracın içinde kimse yoktu. Aksi takdirde daha kötü sonuçlar olabilirdi. Tek tesellimiz bu. Sürekli böyle olaylarla karşılaşıyoruz.  Daha öncede 4-5 defa aynı durumla karşılaştım. Sürekli aynı şeyleri yaşıyorum” dedi.

BİR İNSANA DA ÇARPABİLİRDİ

Mahalle sakinlerinden Tayfun Aslan ise benzer bir durumun kendisinin de yaşadığını dile getirerek, “Genelde mahallemizde sık sık bu durumlarla karşılaşıyoruz. Gerek araç hırsızlığı olsun, gerek ise dikkatsiz sürücülerin ihmalsizliği olsun başımıza sürekli gelen şeyler. Bazı insanları daha dikkatli ve duyarlı olmaya davet ediyoruz. Kamyonetin açılan kapağı bir insana da çarpabilirdi. Allah korumuş” dedi.

Tasarım | Enba