Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Ekim 2018

Dökümcüler sitesi esnafı, sorunlara çözüm bekliyor

Dökümcüler sitesi esnafı, sorunlara çözüm bekliyor
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Dökümcüler Sitesi’nde esnaflar bozuk yollardan şikayetçi.

Dökümcüler Sitesi esnafı, bugünlerde ilgisizlikten yakınıyor. Özellikle yol ve çöp konusunda sıkıntılar yaşayan esnaf, sorunların giderilmesini istiyor. Site esnafı aynı zamanda MHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Yaşar Koçyiğit, “Burada adeta üvey evlat muamelesi görüyoruz” dedi.

Dökümcüler Sitesi’nde çalışan esnaf, çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını, sorunların çözümü için de yetkililerden beklenti içerisinde olduklarını ifade etti. Esnaf adına açıklamada bulunan Yaşar Koçyiğit, yolların köstebek yuvasını andırdığını, çöplerin toplanması konusunda da sorunlar yaşadıklarını ifade ederek, “Dökümcüler sitesine hizmet almakta zorlanıyoruz. Zaman zaman sorunlarımızı yetkililere bildiriyoruz. Onlar da bizlere gereken ilginin gösterileceğini belirtiyor. Verilen sözlerin tutulmasını bekliyoruz” dedi.

Yolların adeta köstebek yuvasına döndüğünü belirten Koçyiğit, “Burada altyapı çalışmaları yapıldıktan sonra yollar köstebek yuvasını andırı bir şekilde duruyor. Çukurlar, tümsekler olduğu için araçlar da sıkıntı yaşıyor, insanlar da yolda yürürken zorlanıyor” ifadelerini kullandı.

Tasarım | Enba