Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 19 Mayıs 2018

Dostlar İnşaat’ın Geleneksel İftarında ‘Kudüs’ Unutulmadı

Dostlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Karakaş’ın Dostlar Plaza’da düzenlediği iftara yoğun ilgi oldu. İftar’da Filistin’de zulüm gören Müslümanlar için dualar edildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

Dostlar İnşaat’ın Cebeci Mahallesi P Caddesi’nde bulunan Dostlar Plaza, Dostlar Düğün Salonu 3’de firma sahibi Cafer Karakaş, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği organize etti. İftar yemeğine Karakaş ailesinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, esnaflar, STK Temsilcileri, işadamları ve aile dostları katıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

Dostlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Karakaş’ın misafirlerini tek tek kapıda karşıladı. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Filistin’de zulüm gören Müslümanlar için dualar edildi. Okunan ezanla ise oruçlar açıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirten işadamı Cafer Karakaş,”Ramazan ayının bizlere verdiği bereketi bizlere yansıması dileğiyle bir araya geldik. Bu bereketli günlerde bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Bugün burada bulunan herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar insanın burada bulunması bizleri onurlandırmıştır. Bizleri kırmayarak, iftar soframıza icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba