Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Mayıs 2018

Dostlar İnşaat’tan Ses Getirecek Yeni Proje

İnşaat sektörünün öncü markası Dostlar İnşaat’ın Sultangazi’ye yatırımları devam ediyor. Dostlar İnşaat Sultangazi’de yeni bir proje için düğmeye bastı.

Dostlar İnşaat 2018’in ses getirecek yeni projesine hız verdi. Kamuoyunda “Sultangazi’nin en değerli” yeri olarak bilinen arsayı satın alan Dostlar İnşaat, yeni projesinin startını verdi.  Sultangazi Belediyesi’nin karşısında yükselecek olan Dostlar İnşaat’ın yeni projesi; 3 Blok, 96 daire (3+1), 24 ofis ve 18 dükkandan oluşuyor.  Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde 3 bin 300 metrekare alan üzerinde yükselecek olan 15 katlı projenin, ilçenin göbeğinde yer almasından dolayı da şimdiden ilgi görmeye başladığı belirtildi.

Dostlar İnşaat’ın Cebeci Mahallesi’nde hayata geçireceği yeni projesi, uzun yıllardır boş olan araziyi mesken haline getiren alkolikleri de çok üzecek. Fısıltı gazetesinin haberine göre; çevreye verdikleri rahatsızlıktan dolayı “Sultangazi’nin ayyaşları” olarak anılan alkoliklerin yeni bir boş arazi arayışı içerisine girdikleri ifade edildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba