Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Temmuz 2020

Düğün konvoylarının önünü kesen çocuklar pes dedirtti

Düğünlerin artmasını fırsat bilen çocuklar, ölüme meydan okurcasına düğün konvoylarının önüne geçiyorlar. Araçların hızına aldırmayan çocuklar, zarf kapabilmek için adeta birbirleri ile yarışıyorlar.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir yapılamayan düğünler 1 Temmuz itibarıyla belirlenen kurallar çerçevesinde yapılmaya başlandı. Yasağın sona ermesinden sonra düğünler artmaya başladı. Düğünleri fırsat bilen çocuklar, düğün konvoylarının önünü keserek ölüme meydan okuyor. Hareket halindeki düğün konvoylarının önünü kesen çocuklar, bahşiş alabilmek için canlarını tehlikeye atıyor.

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu önünde, düğün konvoylarının önünü keserek gelini taşıyan araçtan bahşiş almak için uğraşan çocuklar, zaman zaman araçların altına düşme tehlikesi geçiriyor. Araçların arasından koşarken ezilme tehlikesi atlatan çocuklar, buna aldırış etmeden alacakları bahşişin peşine düşüyor.

DAMATLARDAN ÇOCUKLARA TEPKİ GÖSTERDİ

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu önünde düğün konvoylarının önünü kesen çocuklara, 2 damatta araçtan inerek çocuklara tepki gösterdi. Buna rağmen çocuklar, bahşiş alabilmek için konvoyların peşinden koşmaya ve önün kesmeye devam etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba