Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Temmuz 2018

Dumlu Köyü Derneği’nde Gençlerle Bir Araya Geldi

Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, merkezi Sultangazi’de bulunan Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Derneği’nde gençlerle bir araya geldi.

24 Haziran seçimlerinden sonra bir dizi ziyaretlerde bulunan Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Adıyamanlı gençlerle bir araya gelerek seçim sonuçlarını ve yeni sistemi değerlendirdi. Gençlerin yeni sistem ile ilgili sorularını da cevaplayan Dursun, dernek başkanı Hüseyin Kurkut’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Kurkut ziyaretinden dolayı Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a teşekkür etti. Kurkut, “Bizler her zaman devletimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.” Dedi. Dumlu Köyü Derneği’nin çalışmaları hakkında Dursun’u bilgilendiren dernek başkanı Hüseyin Kurkut, daima gençlerin yanında olduklarını ve onlarının fikirlerine önem veren bir STK olduklarına vurgu yaptı. Tabela derneği olmadıklarına da dikkat çeken Kurkut, gençlere destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba