Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Nisan 2017

Durak Arkan’dan Yusuf Özel’e Tam Destek

Yaklaşan Sultangazi MHP İlçe kongresi öncesi mevcut ilçe başkanı Yusuf ÖZEL’e destek mesajları çığ gibi büyüyor.

Daha evvel gazetemiz GÖZLEM’e açıklamada bulunan birçok Ülkücü, ilçe kongresinde ilçe başkanlığına yeniden aday olacak Yusuf ÖZEL’e destek mesajları vermişlerdi. Son olarak gazetemiz aracılığıyla destek mesajı veren YÜZBAŞIOĞLU ISI SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK Yönetim Kurulu Başkanı Durak Arkan, “Partimizin ilçedeki etkinliği için Yusuf ÖZEL’i koşulsuz olarak destekliyoruz” dedi.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Arkan, “İlçe Başkanımız Sayın Yusuf ÖZEL’in ilçe başkanı olmasıyla birlikte hem ilçe yönetimi hem de teşkilat anlamında çok ciddi bir birlik ve beraberlik ortamı oldu. Bu birlik ve beraberlik ortamıyla birlikte partimizin de ilçede gözle görülür bir toparlanma yaşadığını gördük.

_DSC9951

Kongreler partimiz açısından çok önemlidir ve biz bu kongreleri bir bayram havasında yaşanmasını gerektiğini düşünüyoruz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin öngörü ve emirleri doğrultusunda gece gündüz demeden çalışan Sayın İlçe Başkanımız Yusuf Özel ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı ben sizin aracılığınızla bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Kendilerinden Allah razı olsun diyorum.

_DSC9947

Biz Sayın İlçe Başkanımızı sadece partiden veya siyasetten tanımıyoruz. Biz kendisiyle çok eski tanışıyoruz. Başkanımızın kişiliği ve karakterine olan inancımız ve siyaset yaşantısındaki kararlılığı ve çalışkanlığına olan saygımızdan dolayı biz Sayın Başkanımızın her şeyine sonuna kadar kefiliz. Bütün gerçekler ışığında Saygıdeğer Başkanımızın hakkıyla yerine getirdiği bu göreve devam etmesi gerektiğine inanıyoruz. Ve bu anlamda YÜZBAŞIOĞLU ailesi olarak, maddi ve manevi her şeyimizle Sayın Başkanımızın yanındayız.” Dedi.

Durak Arkan’ın destek açıklaması esnasında MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf ÖZEL ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Kaygusuz’da hazır bulundu. Arkan’ın açıklamasından sonra gazetemize kısa bir değerlendirmede bulunan MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf ÖZEL, destek mesajları veren partili arkadaşlarına minnettar olduğunu belirtti. ÖZEL, “Arkadaşlarımızın bu mesajları sadece bizi gururlandırıp göğsümüzü kabartmıyor. Aynı zamanda üstümüze düşen işi hakkıyla yerine getirmiş olmanın hazzını da yaşamamıza sebep oluyor.” Dedi.

_DSC9948

ÖZEL, yaklaşan ilçe kongresinde aday olduklarını açıklayan arkadaşlarına başarılar diledikten sonra, bu işin partiye ve ülküye hizmet yarışı olduğunu ve bu konuda emek sarf eden bütün ülküdaşlarının göreve talip olabileceğini söyledi. ÖZEL, kongrelerin MHP’de bir düğün ve bayram havasında geçtiğini belirterek, bunun aksine cesaret ve cüret edenlerin sonuçlarına da katlanması gerektiğini de söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba