Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Haziran 2019

Dursun, Sokak Sokak Gezip 23 Haziran’ı Anlatıyor

Sultangazi Belediye Başkanı av. Abdurrahman Dursun, 23 Haziran tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri kapsamında esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

YSK’nın İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararından sonra Ak Parti Sultangazi’de tam kadro sahaya indi. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’da saha çalışmalarıyla 23 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Binali Yıldırım’a destek istiyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Sultangazi Belediye Başkanlığına seçilen Dursun, “Hedef 23 Haziran’da zafere ulaşmaktır” parolasıyla seçim çalışmalarını yürüten Dursun, ilçenin farklı mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ev ziyaretlerinin yanı sıra STK temsilcileriyle de bir araya gelen Dursun, “Biliyoruz ki; 23 Haziran’da İstanbullular hep bir ağızdan Binali Yıldırım diyecek” dedi. Ziyaretlerde, 23 Haziran seçiminin önemine değinen Dursun, Ak Parti adayı Binali Yıldırım’ın İstanbul ve Sultangazi projelerini de anlatıyor.

Ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını ve isteklerini ilk ağızdan dinleme fırsatı bulan Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Sadece seçim için değil her zaman halkımızın yanında olduklarını ifade ederek,  insanların gönüllerine de dokunmaya devam ediyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba