Eminhaber.Org

Dursun, ‘Söz sizde’ dedi, vatandaşın sorunlarını dinledi

‘Söz Sizde’ toplantıları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Sizlerle birlikte Sultangazi’yi çok güzel bir şekilde yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi ‘Söz Sizde’ toplantılarıyla saha çalışmasına hız kazandırdı. Dursun, Malkoçoğlu ve Sultançiftliği Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. “Söz sizde” sloganıyla mahalle buluşmalarına devam eden Dursun, vatandaşa mikrofon uzattı, sorunlarını dinledi, “Hep birlikte Sultangazi’yi çok güzel bir şekilde yöneteceğiz ” dedi.

“HER AY AYAĞINIZA GELECEĞİZ”

AK Parti’nin mahalli seçimlerdeki sloganı “Söz sizde”, Sultangazi’de uygulanmaya başlandı. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına aralıksız devam eden Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, bu bağlamda dün Malkoçoğlu ve Sultançifliği Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Sultangazi’nin en önemli sorunları dile getirildi. Başkan adayı Dursun, kendisine iletilen soruları dikkatle dinledi, kelimesi kelimesine not aldı. Burada konuşan Dursun, “Seçildikten sonra her ay 15 mahallemizde halk buluşması yapacağız. Bu vesileyle her ay ayağınıza geleceğiz. Sizlerle birlikte Sultangazi’yi çok güzel bir şekilde yöneteceğiz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba