Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 23 Nisan 2019

Ekinli Sigorta Vahe ile Evdeki Mutluluk programına sponsor oldu

Ekinli Sigorta Vahe ile Evdeki Mutluluk programına sponsor oldu
Ali Baba Halı Yıkama

Ekinli Sigorta, “Vahe ile Evdeki Mutluluk” programına sponsor oldu. Türkiye’nin bütün illerinde evleri yenileyen program ekibi sigorta bilincini yaygınlaştırmak için Sultangazi’de hizmet veren Ekinli Sigorta’yı seçti.

Ekinli Sigorta böylece, Star Tv ekranlarında her pazar saat:11:00’ de yayınlanan Vahe Kılıçarslan’ ın hazırlayıp sunduğu ‘’Vahe ile Evdeki Mutluluk’’ programında insanların mutluluğuna ortak oldu. Tüm Türkiye genelini kapsayan bu projede mutluluğa ilk adımı Sultangazi’de Ekinli Sigorta’dan oldu.

2009 yılında kurulan Ekinli Sigorta alanında uzaman profesyonel kadrosuyla her tip sigorta branşında müşterilerine hizmet veren Ekinli Sigorta’yı ziyaret eden ‘’Vahe ile Evdeki Mutluluk’’ programının hazırlayan ve sunan Vahe Kılıçarslan, program süresince ihtiyaç sahibi evlere sigorta desteği verecek olan firma sahipleri Hasan ve Bülent İlbaş kardeşlere teşekkür etti.

18 yıldır devam eden ve ilgiyle izlenen “Vahe ile Evdeki Mutluluk” programı, her hafta bir talihlinin evini baştan aşağı yenileyip dekore ederek ev sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Tasarım | Enba