Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 21 Eylül 2018

Ekinli Sigorta’nın haklı gururu

Ekinli Sigorta’nın haklı gururu
Ali Baba Halı Yıkama

2009 yılında kurulan Ekinli Sigorta alanında uzaman profesyonel kadrosuyla her tip sigorta branşında müşterilerine hizmet vermektedir. Ekinli Sigorta’yı diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise; yüzde 100 yerli bir şirket olan Ethica Sigorta’nın acenteliğini yapmak.

Sektörün önde gelen ve güvenilir firmalarıyla yıllardır karşılıklı güven ve anlayışla çalışmakta olan Ekinli Sigorta, en kaliteli hizmeti ve poliçeyi en uygun fiyata vermektir. Bu doğrultuda yıllardır Sultangaz’nin ve İstanbul’un belli başlı firmaları ile güvene dayalı çalışmaları devam etmektedir.

Ülkemizin geleceğinin çok çalışmak ve üretmekten geçtiği şu günlerde müşterilerine ticari ve özel hayatlarındaki risklerden korumak için elinden gelen katkıyı güçlü temsilcilikleriyle sağlamaya devam eden Ekinli Sigorta, Türkiye’nin yüzde 100 yerli şirketi olan Ethica Sigorta’nın da acenteliğini yapmanın haklı gururunu taşıyor.

A’dan Z’ye tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesiyle hizmet verdiklerini ifade eden Ekinli Sigorta sahibi Bülent İlbaş, “Müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz. Kaza, hasar ve maddi kayıp yaşanan her durumda destek vermek ve çözüm üretmek için müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Yüzde yüz yerli sermayesi ve 30 yıldan fazla deneyime sahip olan tamamı yerli yönetim kadrosu ile beklentilerin üzerinde ürün ve hizmetler sunan Ethica Sigortan’ın da Sultangazi acenteliğini yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca 27 sigorta şirketinin de acenteliğini yürütmekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimize sizin aracılığınızla teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

EKİNLİ SİGORTA ADRES: İsmetpaşa Mah. 53 Sokak No: 6/B

                                   TEL: 0212 594 86 00

                                               0537 557 81 83
Tasarım | Enba