Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, Genel, SİYASET, ÜST MANŞET 6 Şubat 2020

Ekrem İmamoğlu Arnavutköy’de

İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Arnavutköy’e nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye kurmayları ile toplantı gerçekleştiren İmamoğlu ardından Havaalanı bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.

Tuğçe HUY: Emin HABER/ARNAVUTKÖY… İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Arnavutköy Belediyesine nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye kurmayları ile yaptığı toplantıda Arnavutköy’ün sorunlarını ve İlçe belediyesi ile birlikte ne tür çalışmalar yapılacağı konuşuldu. Daha sonra belediye binasını gezen İmamoğlu, ardından İlçe Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ile Havaalanı Bağlantı Yolu’nda incelemelerde bulundu.

Yolda devam eden çalışmanın bir an önce bitmesi gerektiğini söyleyen İmamoğlu, bağlantı yolunun önemine vurgu yaparak “Talebin ötesinde ihtiyaç burası bu nedenle yaza yetişmesi lazım” diye konuştu.

Araçların uzun konvoy oluşturduğu inceleme gezisinde İmamoğlu’nu gören vatandaşlar oturdukları binaların pencerelerinden başkana el salladı. Yapılan incelemelerin ardından İmamoğlu, Baltacı’ya veda ederek ilçeden ayrıldı.

Yorumlar