Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Nisan 2018

Ekva Yapı İmzasıyla Sultangazi’de Hayata Geçirilen Sima İstanbul Tanıtıldı

Ekva Yapı imzasıyla Sultangazi’de hayata geçirilen Sima İstanbul’un lansmanı düzenlenen şık bir kokteyl ile yapıldı.

Bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam eden Özşahinler Grup iştiraki olan Ekva Yapı’nın Sultangazi’de hayata geçirdiği Sima İstanbul düzenlenen şık bir kokteyl ile tanıtıldı. Sima İstanbul davetlilerden tam not aldı.

Ekva Yapı, bulunduğu bölgeye değer katan, şık, modern ve kaliteli yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle konut sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Ekva Yapı, Uğur Mumcu Mahallesi’nde hayata geçirdiği Sima İstanbul’u şık bir kokteyl ile tanıttı.

“Hayal ettiğinizin evin misafiri değil, sahibi olun” sloganıyla 7 bin 200 metrekarelik alan üzerinde, Uğur Mumcu Mahallesi eski kireç fabrikasının yerinde hayata geçirilen Sima İstanbul’un tanıtım programına; Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Müteahhitler Derneği Başkanı Mahir Polat, CHP Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Misafirlerin karşılanmasıyla başlayan tanıtım programı, yapılan açılış konuşmasıyla devam etti. Ekva Yapı’nın hayata geçirdiği Sima İstanbul’un örnek bir site olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Cahit Altunay, sosyal alanlara dikkat çekti. Altunay, “Bugün örnek bir siteye sizlerle birlikte adeta ses veriyoruz. Sosyal alanlar fevkalade bir yaşam merkezine dönüşmüş. Burada yaşayanlar ‘ne iyi etmişimde buradan yer almışım’ diyecekler. İstanbul içinde olmazsa olmaz bu güzel mekanlar, inşallah Sultangazi’de artarak devam eder.” Şeklinde konuştu.

Özşahinler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin ise EminHaber’e yaptığı açıklamada Sima İstanbul’un başka bir özelliğine dikkat çekti. Yaşamın başladığı Sima İstanbul’da engelli çocuk parkının bulunduğunu belirten Şahin, projenin tamamının engelli bireylere uygun bir şekilde yapıldığını söyledi.

Sultangazi’ye yönelik yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Özşahinler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, “İlçemiz için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Eminim ki ilçemiz için daha güzel, daha iyi projeler sunmaya devam edeceğiz.” Dedi.  Belediye Başkanı Cahit Altunay’a ve diğer mülki amirlere projelerine destek ve katkı sundukları için teşekkür eden Şahin, “Amacımız sadece yapı ya da daire yapmak değil. Amacımız ilçemizde yaşanabilir alanlar oluşturmak. İnsanların ailece ve misafirleri ile vakit geçirebileceği yaşam alanları inşa ediyoruz. Sosyal alanlar, yaşanabilir alanlar oluşturduğumuza da inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Sima İstanbul’un tanıtım kokteylinde hazırlanan özel daire de davetlilerin beğenisine sunuldu.

SİMA İSTANBUL HAKKINDA

Sima İstanbul’da 3 blok 180 daire ve 24 ticari alan bulunuyor.

93 metrekare ile 118 metrekare arasında değişen 2+1 daireler ile alanları 132 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen 3+1 daireler bulunuyor.

Sosyal donatı alanları içerisinde Fin hamamı bulunan Sima İstanbul projesinde fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, açık spor alanı, çocuk alanı ve kapalı otopark da yer alıyor.
Yorumlar

Tasarım | Enba