Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 11 Ocak 2016

Emin Haber Antalya’da

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Temsilcimiz Sultangazispor Antalya kampıyla moral depoluyor.

 

İlk yarıyı liderin 2 puan gerisinde 24 puanla 2. olarak tamamlayan Sultangazispor ikinci yarı hazırlıkları için tercih ettiği Antalya kampında kapılarını Eminhabere açtı. Antalya’nın Belek beldesinde ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Sultangazispor’u Emin Haber bu sezonda yalnız bırakmadı.

 

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, Başkan Yardımcıları Osman Derdiyok ve Güray Örs’ünde yakından takip ettiği kamp çalışmalarından görüntüler, Kütahyaspor ile oynanan temsilcimiz Sultangazispor’un 2 -0 kazandığı hazırlık maçı ve sonrasında sadece ama sadece futbolun, Sultangazispor’un konuşulduğu çok özel röportajlar Emin Haber farkıyla sizlerle.

 

İyi seyirler Sultangazi.

 

 

SULANGAZİSPOR- KÜTAHYASPOR HAZIRLIK MAÇI

 

Sultangazispor 2- Kütahyaspor 0

 

Temsilcimiz Sulangazispor hazırlık kampında ilk hazırlık maçında Kütahyaspor ile Belek Kadriye’de yer alan Limak Arcadia Futbol Centre’de karşılaştı.

 

Sultangazispor’un daha etkili olduğu karşılaşmada Ali Şentürk ile 1-0 öne geçti.  İlk yarı 1-0 biterken, ikinci yarının son bölümlerde penaltıdan bir gol bulan Sultangazispor maçı 2-0 üstün tamamladı.

 

KARŞILAŞMANIN GOLLERİNİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

Yorumlar

Tasarım | Enba