Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 14 Aralık 2015

Eminevim Ailelerin Yüzünü Güldürdü

Eminevim Ailelerin Yüzünü Güldürdü
Ali Baba Halı Yıkama

Eminevim Sultangazi Şubesi’nden tapusunu almaya hak kazanan müşterilere tapuları teslim edildi.

 

Eminevim tarafından Eminevim Genel Merkezi Milsan Salonun da gerçekleştirilen tapu teslim töreni ailelerin yüzünü güldürdü. 500 davetlinin katıldığı programda, 150 aile tapusunu teslim aldı. Emin Şirketler Grubu Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mustafa Şahin ve Eminevim Sultangazi Şube Yöneticisi Selman Kaya’nın da katıldığı programa Sultangazililer de yoğun ilgi gösterdi.

eminevim-sultangazi-

Tapular eslim edilmeden önce bir konuşma yapan Emin Şirketler Grubu Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mustafa Şahin, şirketin 24 yıllık serüvenine değindi. 24 yıl öncede ev ve otomobil almanın çok zor olduğunu söyleyen Şahin, kurdukları el birliği sistemi sayesinde bu zorluğun üstesinden geldiklerini anlattı. Şahin, “Emin Şirketler Grubu olarak Türkiye genelinde 24 sene önce başladığımız bu yolda şu anda 80 binin üzerinde teslim etiğimiz tapularla, otomobil anahtarlarıyla yolumuza devam ediyoruz. Biz bu başarıya sizlerle beraber ulaştık. Sizler bize güvendiniz ve bizlerde size karşı çok şükür mahcup olmadık. Bizler vefalı bir firmayız. Başladığımız noktayı da, bugün geldiğimiz noktayı da çok iyi biliyoruz. Ve buna göre de planlamalarımızı yapıyoruz.”dedi.

eminevim-sultangazi-1

 

Eminevim Sultangazi Şube Yöneticisi Selman Kaya ise, müşterileriyle birlikte Emin Şirketler Grubunun güçlü bir aile olduğunu söyledi.

 

Gecede tapularını teslim alan müşterilere Emin Haber mikrofon uzattı. Eminevim müşterilerinin ortak görüşü, Eminevim sisteminin faizsiz ve güvenilir olması oldu. Gecenin sonunda ise tapusunu teslim alan müşteriler ile hatıra fotoğrafı çekildi.

 

 

Tasarım | Enba